Konferencje związane z chatbotami i AI w 2020 roku

konferencje z chatbotami w 2020

Zbliża się koniec roku, więc w sieci znajdziecie sporo różnego rodzaju rankingów, podsumowań, czy przewidywań na najbliższy rok. Nie wyłamię się z tego schematu i dziś opiszę Wam konferencje związane z chatbotami, na które warto się wybrać w 2020 roku.

Jak już nie raz wspominałem, temat botów i sztucznej inteligencji staje się z roku na rok coraz bardziej popularny. Powstaje wiele nowych platform, frameworków, agencji, a poziom wiedzy wzrasta każdego dnia. Ale skąd czerpać tę wiedzę? Jak jest ona rozpowszechniana? Poza blogami, serwisami tematycznymi, organizowane są coraz częściej konferencje i eventy dotyczące chatbotów oraz, w szczególności, sztucznej inteligencji.

W tym wpisie zrobimy krótki przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata szeroko rozumianej sztucznej inteligencji i przedstawimy najważniejsze konferencje o AI i chatbotach w 2020.

konferencje z chatbotami w 2020

 

AI & Big Data Expo 2020

Jeśli interesują Cię najnowsze trendy i informacje ze świata Big Data i AI, polecam odwiedzić AI Expo w Londynie. Na konferencji dostępne będą 24 ścieżki i ponad 500 występujących z największych światowych firm, jak Nokia, Accenture, Bayer, Credit Suisse i innych. Tematyka? Szerokie spektrum informacji z branży AI, a miłośnicy chatbotów i interejsów konwersacyjnych również znajdą coś dla siebie.

  • Londyn
  • 17-18.03.2020 r.
  • Strona

konferencje z chatbotami w 2020

Chatbot Summit 2020

The Chatbot Summit to jedno z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich zainteresowanych chatbotami i wirtualnymi/głosowymi asystentami. Agenda nie jest póki co znana, ale można być pewnym, że w programie znajdziemy dużo ciekawych tematów.

The Chatbot Conference 2020

Chatbot Conference to kolejne duże wydarzenie w branży, tym razem za Oceanem. Gromadzi mówców z największych firm technologicznych, tj. Oracle, Google, Adobe, Rasa czy Walmart. Tematami przewodnimi będzie automatyzacja obsługi klienta, NLP, asystenci głosowi oraz interfejsy konwersacyjne.

  • Nowy Jork
  • 29-29.04.2020
  • Strona

Rise of AI 2020

Po raz 6 w Berlinie organizowana będzie konferencja poświęcona branży AI. W programie wiele tematów poświęconych obecnym rozwiązaniom oraz przyszłości branży.